قوانین و شرایط استفاده از سایت

الف)ثبت سفارش

 1. یک قرارداد زمانی میان کاربر و سایت منعقد می‌شود که کاربر سفارش خود را در وب­سایت ثبت و مبلغ سفارش را پرداخت نماید.
 2. سایت تخمینی از هزینه و زمان مورد انتظار انجام سفارش را در اختیار کاربر قرار می دهد اما بدیهیست زمان و هزینه نهایی انجام سفارش در زمان پرداخت به کاربر اعلام خواهد گردید و سایت تعهدی در قبال انجام کار در زمان و قیمت تخمینی نخواهد داشت.
 3. مبلغ، کیفیت و زمان تحویل دهی سفارش به کاربر اطلاع داده خواهد شد.
 4. سایت در قبال عدم دسترسی منظم کاربر به وب سایت و عدم بررسی اعلان­ها از سوی کاربر مسئولیتی نخواهد داشت.
 5. سایت دسترسی مداوم و بی وقفه به وب­سایت را متضمن نمی­شود.
 6. با توجه به فراهم آمدن ابزارهای مختلف ارتباط کاربر با مترجم در وب­سایت (ارسال فایل راهنما، سیستم پشتیبانی، ارسال تیکت و توضیحات کاربر) ایجاد هرگونه ارتباط خارج از محدوده وب­سایت (تلفن، موبایل، ایمیل، حضوری و ...) و یا ارسال اطلاعات تماس در موارد قبل در وب­سایت از کاربر به مترجم، که باعث شناسایی کاربر به مترجم گردد، موجب سلب مسئولیت سایت در قبال سفارش­های کاربر می­شود.
 7. هزینه مالیات ارزش افزوده در این قرارداد از کاربر اخذ نمی گردد.

ب) لغو، مرجوعی و خدمات پس از فروش

 1. سایت می­تواند طبق صلاحدید خود هر گونه قرارداد را با یک اعلان لغو نماید. این اعلان می­تواند به صورت ایمیل، سیستم پیغام گذاری سایت، تلفن، فکس و ... باشد. در صورتی که یک قرارداد از سوی سایت لغو گردد. سایت کل مبلغ آن سفارش را به کاربر باز خواهد گرداند.
 2. کاربر می­تواند طبق صلاحدید خود هر گونه قرارداد را با یک اعلان لغو نماید.در صورتی که یک قرارداد از سوی کاربر لغو گردد. سایت، ترجمه­ را تا جایی که انجام شده باشد در اختیار کاربر قرار می دهد و کاربر نمیتواند ادعایی در مورد استرداد هزینه داشته باشد، زیرا قرارداد بطور یک طرفه از طرف ایشان فسخ شده است.
 3. در صورت وقوع تاخیر در انجام قرارداد از سوی سایت، کاربر می­تواند منتظر اتمام کار بماند و در غیر این صورت مبلغ پرداخت شده به او برگردانده شده و ترجمه به او ارائه نمی­شود.
 4. سایت مسئولیتی درباره خسارات (مالی، جانی و...) ناشی از تاخیر در انجام قرارداد نخواهد داشت .
 5. سایت مسئولیتی در قبال عدم انجام تعهدات خود که در نتیجه مواردی خارج از اختیار سایت نظیر وقوع بلایای طبیعی، شرایط غیرعادی، قطعی کلی شبکه اینترنت و دیتا، خرابی در هاستینگ و ... باشد، نخواهد داشت.
 6. سایت حق دارد تا هر یک یا تمامی خدمات خود را طبق صلاحدید و بدون اطلاع رسانی فراگیر تعلیق، قطع و یا دچار تغییر کند. کاربران می­توانند به موارد پیشین اعتراض کنند و سایت ملزم است تمام هزینه پرداختی و اعتبار ها را فقط برای خدمات انجام نگرفته به کاربر بازگرداند. در مواردی که بخش­هایی از خدمات برای سفارش تکمیل شده است، مبلغ بازگردانده شده برای باقیمانده خدمات خواهد بود.
 7. در صورتی که کاربر نسبت به کیفیت سفارش تحویلی اعتراض داشته باشد، این اعتراض توسط تیم ارزیابی سایت مورد بررسی قرار می گیرد و در صورتی تایید تیم ارزیابی نسبت به بازپزداخت هزینه سفارش به کاربر توافق می گردد.
 8. سایت متعهد می گردد به در صورت درخواست مورد تایید کاربر در باره انجام ویرایش ظرف 72 ساعت از تحویل سفارش اقدام کند.

ج) حفظ اطلاعات، محرمانگی و حق مولف

 1. کلیه مترجمان، کارمندان و مدیران سایت ملزم به حفظ اطلاعات موجود در سفارش کاربر هستند. بدیهی است که مراجع قانونی با ارائه حکم دادگاه قادرند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.
 2. تمام حقوق مادی و معنوی سفارش ترجمه و بازخوانی شده متعلق به کاربر خواهد بود.
 3. سایت در ارتباط با محتوای سفارش هیچ گونه بررسی انجام نمی­دهد و کلیه مسئولیت­های مرتبط با محتوای سفارش و ترجمه آن­ها نظیر مغایرت با شعائر دینی، اخلاقی و عرفی جامعه، افشای اطلاعات محرمانه اشخاص حقیقی یا حقوقی و هرگونه مطلبی که ترجمه و نشر آن برخلاف قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران باشد، به عهده کاربر است.
 4. کلیه حقوق محتوای وب­سایت شامل متن­ها، تصاویر، تبلیغات، پیوندها و ویدئو ها متعلق به سایت است و کاربر تحت هیچ شرایطی مجاز به تغییر، فروش، کپی­برداری یا به اشتراک گذاشتن هیچ بخشی از محتویات وب­سایت نیست.