سفارش ترجمه
ترجمه تخصصی فرانسه به فارسی و فارسی به فرانسه

ترجمه تخصصی فرانسه به فارسی و فارسی به فرانسه

ترجمه تخصصی فرانسه به فارسی و فارسی به فرانسه

متون فرانسه در شاخه های بسیاری از منابع دست اول و ضروری محققان و دانش آموختگان مربوطه می باشد که آنها برای دست یافتن به این منابع با ارزش نیازمند ترجمه دقیق و با کیفیت از آن می باشند.

زبان فرانسه نسبت به سایر زبان ویژگی ها و ریزکاری های متفاوتی دارد و با توجه به قدمت و سابقه طولانی و گسترش صحبت مردم به این زبان یکی از زبان های زنده دنیا شناخته می شود.

ترجمه تخصصی فرانسه به فارسی

مهمترین منابعی که به زبان فرانسه می باشند:

  • متون در زمینه هنری و نویسندگی
  • متون و کتب تخصصی حقوق
  • رساله های علمی اساتید حقوق
  • سخنرانی های اساتید نقاشی ، نویسندگی و نمایشنامه نویسی

و ....

درخواست ترجمه تخصصی فرانسه به فارسی و فارسی به فرانسه

اما مسئله ترجمه فرانسه به فارسی و فارسی به فرانسه این متون امری کاملا پیچیده و دقیق می باشد که باید شما توجه داشته باشید. مهمترین مسئله در ترجمه متون فرانسه به فارسی انتخاب مترجم از بین مترجمان فعال در دپارتمان ترجمه فرانسه به فارسی موسسه پارس ترجمه می باشد. اما مسئله دیگر تخصص مطلب می باشد که اهمیت بسیار زیادی دارد. اغلب متون حقوق و منابع تخصصی حقوق به زبان فرانسه می باشند و از آنجایی که متون حقوقی ظرافت و حساسیت بسیار خاصی در استفاده از حتی کوچکترین کلمات دارد ، مترجم انتخابی باید کاملا به مباحث مورد نظر متن آشنا و تخصص لازم را داشته باشد.

قیمت ترجمه تخصصی فرانسه به فارسی

هیچ کارشناس زبان فرانسه ای نمی تواند یک متن ، کتاب و یا رساله حقوق را ترجمه فرانسه به فارسی یا فارسی به فرانسه بکند زیرا از اصطلاحات و عبارات تخصصی این رشته نا آگاه هست. اما موسسه پارس ترجمه به این مسئله اهمیت نشان داده است و دپارتمان زبان فرانسه خود را تشکیل داده که در آن مترجم های فرانسه در شاخه های تخصصی و عمومی دسته بندی شده اند و بنا به انتخاب و ویژگی متن شما انتخاب می شوند.

از مسائل مهم در ترجمه فرانسه به فارسی و فارسی به فرانسه قیمت می باشد. قیمت مهمترین مسئله برای شما می باشد و ما به این امر نیز توجه کرده ایم و تمام تلاش خود را در پایین آوردن نرخ هزینه کرده ایم. اما توجه داشته باشید هزینه ترجمه فرانسه به فارسی به مراتب بالاتر از زبان انگلیسی و اگر رشته حقوق هم باشد که مضاعف تر می باشد زیرا مترجمین مشغول به کار در دپارتمان ترجمه فرانسه موسسه ما همگی دارای مدرک دکترا مربوطه به همراه زبان فرانسه می باشند و این فرهیختگان با دستمزد پایین فعالیت نمی کنند. لذا مراقب وقت ، سرمایه و هدف خود باشید که در دام افراد و اشخاص سودجو که با قیمت های بسیار پایین و غیر واقعی سعی در جلب نظر شما دارند باشید.

ترجمه تخصصی متون فرانسه

ما تاکنون توانسته ایم مقالات و کتب و رساله های حقوق بسیار زیادی را ترجمه فرانسه به فارسی کنیم و در طول این راه در کنار دانشجویان و اساتید رشته حقوق باشیم. ترجمه فرانسه متون تخصصی حقوق خود را به ما بسپارید و از نتیجه کار شگفت زده شوید.

در تمام مراحل ترجمه نظارت های ویژه ای بروی محتوا ترجمه شده انجام می شود و هیچ فایل ترجمه ای قبل از بررسی توسط کارشناسان ترجمه فرانسه به فارسی ما برای شما ارسال نمی شود و حتی در صورت بروز مشکلات هرچند کوچک و جزئی ما خود مسئولیت بررسی و اصلاح آن را عهده دار می شویم.

فراموش نکنید این نظرات و امتیازات شما به مترجمین ما در پایان هر سفارش بوده است که به ما کمک کرده تا در فیلترینگ مترجمین و ارائه کیفیت مناسب موفق باشیم.

ترجمه کتاب فرانسه

ترجمه متون حقوق فرانسه

 

 


نظرات (0)

    نظر بدهید