سفارش ترجمه
ترجمه متون تخصصی برق و الکترونیک

ترجمه متون تخصصی برق و الکترونیک

ترجمه متون تخصصی برق و الکترونیک

موسسه ترجمه تخصصی پارس ترجمه همواره در تلاش برای بهبود کیفیت خدمات به مشتریان خود و ارتقا سطح کیفی سفارشاتی است که از طرف شما عزیزان برای موسسه ارسال می شود و در این راستا با به خدمت گرفتن بهترین و متعهد ترین مترجمان از سراسر کشور در تلاش است تا نیاز های شما عزیزان در دسترسی به جدیدترین متون و مقالات علمی روز دنیا را در کمترین زمان و با بالاترین سطح کیفی در اختیار شما قرار دهد. بدین منظور، با توجه به اینکه یکی از تخصصی ترین زمینه های ترجمه علمی این روز های جهان مربوط به متون تخصصی رشته های برق والکترونیک و سایر گرایشات وابسته به آن می باشد، موسسه پارس ترجمه در سال 90 با به راه اندازی دپارتمان تخصصی ترجمه متون الکترونیک و گرایشات وابسته که در ابتدای راه متشکل از ده نفر از فارغ التحصیلان دانشگاهی کشور بود شروع به فعالیت کرد. امروزه و پس از گذشت 6 سال از آغاز فعالیت دپارتمان تخصصی متون الکترونیک و افزایش چشمگیر حجم سفارشات ارسالی با گسترده تر کردن جامعه آماری مترجمین تخصصی رشته برق، با بهره گیری از دانش 52 مترجم با سابقه و با تجربه در زمینه متون تخصصی برق و الکترونیک در خدمت جامعه علمی، دانشجویان، کارخانه جات صنعتی و شما بزرگوران هستیم.

 

ترجمه متون تخصصی برق و الکترونیک

قیمت ترجمه متون تخصصی برق

 

 از ویژگی های بارز تیم ترجمه متون تخصصی برق و الکترونیک که از بخش های پر فعالیت موسسه نیز به شمار می رود میتوان به دقت و سرعت بالای ترجمه متون اشاره کرد. چرا که موسسه پارس ترجمه همواره در تلاش برای بالاتر بردن سرعت تحویل سفارشات ارسالی ضمن حفظ کیفیت تخصصی متون در حال ترجمه می باشد. با توجه به هدف موسسه در جلب رضایت حداکثری مشتریان سعی کرده ایم تا با دقت و جزئی نگری فراوانی سفارشات ترجمه شده را پیگیری و کنترل نماییم تا از کیفیت سفارشات تحویل شده و رضایت مشتریان خود اطمینان حاصل کنیم. برای رسیدن به این هدف سعی شده تا از به کار گیری مترجمان بدون تعهد کاری به طور جد خود داری شود تا در ارائه سفارشات و رضایت مشتریان خللی وارد نشود و این افتخار را داشته ایم که با ایجاد تیمی متعهد و با کیفیت از فارغ التحصیلان مهندسی برق و الکترونیک در کمترین زمان و با قیمتی ارزان در مقایسه با کیفیت ارئه شده، در راستای بهبود ترجمه متون تخصصی برق و الکترونیک قدم برداریم.

ترجمه مقاله الکترونیک

موسسه پارس ترجمه با بهره مندی از فارغ التحصیلان رشته های برق قدرت، مخابرات، سیستم های دیجیتال، الکترونیک و کنترل در تلاش است تا در ترجمه فوری و دقیق متون و مقالات رشته مهندسی برق در کنار شما عزیزان باشد. هسته اصلی فعالیت های تیم ترجمه متون تخصصی مهندسی برق در موسسه پارس ترجمه اکثرا مربوط ترجمه فوری متون و مقالات مهندسی برق و الکترونیک، ترجمه کتاب های مهندسی برق  والکترونیک، ترجمه مقالات ISI مهندسی برق در کمترین زمان و با بیشترین دقت می باشد که بسته به نیاز مشتریان گرامی در سایر زمینه های مرتبط با ترجمه متن های مربوط به مهندسی برق و الکترونیک همانند ویرایش و اصلاح مقالات، ترجمه مقالات دانشجویی و جزوات مهندسی برق از زبان فارسی به انگلیسی و همچنین انگلیسی به فارسی به ارائه خدمات می پردازیم.

ترجمه تخصصی مقالات برق

با توجه به گسترده تر شدن صنایع در دنیای امروز و نیاز مبرم شرکت های صنعتی برای به روز کردن امکانات و تکنولوژی های مورد استفاده ی خود، دپارتمان تخصصی ترجمه متون برق پارس ترجمه با استفاده از فارغ التحصیلان متعهد ارشد و دکترای خود برای ترجمه دقیق و با کیفیت کاتالوگ ها، بروشور ها، مولتی مدیا، فیلم های آموزشی و سایر منابع زبان اصلی به فارسی در خدمت شرکت ها و کاخانجاتی است که در فضای رقابتی بازار به دنبال ربودن گوی سبقت از سایر رقبا هستند.

سفارش ترجمه کتاب برق


نظرات (0)

    نظر بدهید