ترجمه متون تخصصی رشته کامپیوتر

ترجمه متون تخصصی رشته کامپیوتر

ترجمه متون تخصصی کامپیوتر

بر هیچ کس پوشیده نیست یکی از بروز ترین علوم در دنیای دانش و علم ، مفاهیم مربوط به کامپیوتر و فناوری می باشد. چراکه هروزه این علم در حال تکامل ، پیشرفت و تغییر می باشد و برای هماهنگ بودن افراد فعال دراین زمینه با فناوری های نوین و جدید ، مطالعه مقالات ، رساله ها ، سخنرانی ها و کتب جدید کامپیوتر لازم و ضروری می باشد. مهمترین تفاوت این رشته با سایر رشته ها در همین جدید بودن این علم و عدم وجود معادل فارسی برای بسیاری از کلمات در این حوزه می باشد. به نحوی که به طور تقریبی در یک مقاله کامپیوتر 30 % کلمات معادل ندارند و از خود لغت انگلیسی در ترجمه متون تخصصی کامپیوتر استفاده می شود.

ترجمه تخصصی مقالات کامپیوتر

اما ترجمه متون تخصصی کامپیوتر و فناوری اطلاعات با توجه به گسترش روزافزون این علم و وجود مفاهیم و موضوعات متنوع ، پراکندگی بسیار و نیاز به افراد فعال و شاخص در هر زمینه دارد. ترجمه متون تخصصی کامپیوتر از نظر پیچیدگی و حساسیت اگر از رشته های حساس بیشتر نباشد کمتر نیست. زیرا هرکلمه و مفهوم در مقالات کامپیوتر تغییر دهنده نگرش مخاطب نسبت به این علم می باشد و اشتباه در ترجمه می تواند مسیر حرکت یک محقق را کاملا تغییر دهد به بیراهه بکشاند.

ترجمه متن تخصصی کامپیوتر

پژوهشگران و محققان فعال در این رشته هر روز خود را با حجم بسیاری از مقالات جدید و نوین در این زمینه روبه رو می بینند که ترجمه آنها توسط خودشان وقت گیر و البته آن ها را از کار خود دور می کند. لذا دپارتمان تخصصی ترجمه متون تخصصی کامپیوتر موسسه پارس ترجمه در کنار شماست تا بتوانید در کمترین زمان و بهترین قیمت و البته با لاترین کیفیت همگام با تغییرات و مقالات نوین این رشته حرکت کنید.

رسالت پارس ترجمه در ترجمه متون تخصصی کامپیوتر ، اعتلای حداکثری در سطح دانش مترجمین و به طبع محققان بوده و با جمع آوری مجموعه ای 180 نفری از بهترین مترجمین و دانش آموخته گان این رشته توانسته بهترین سطح کیفی را ارائه کند.

این رشته دارای گرایشات متنوع به شرح زیر می باشد:

 • گرایش نرم افزار
 • گرایش هوش مصنوعی
 • گرایش معماری کامپیوتر
 • گرایش الگوریتم و محاسبات
 •  
 • فناوری اطلاعات
 • شبکه های کامپیوتری
 • امنیت اطلاعات
 • تجارت الکترونیک

هرکدام از گرایشات دامنه پیچیدگی و دربرگیرنده علوم بسیار زیاد و متفاوتی می باشند.

با دانستن این پیچیدگی ها توانسته در هرکدام از گرایشات بهترین های ترجمه متون تخصصی کامپیوتر را جمع و بصورت ترجمه آنلاین کامپیوتر آنها را به شما ارائه دهیم.

از اهمیت کیفیت در ترجمه تخصصی متون کامپیوتر غافل نشوید و حتما از کیفیت مترجم خود اطمینان حاصل کنید. در طول سالهای فعالیت به عنوان مرکز ترجمه آنلاین تخصصی کامپیوتر ، تجاربیات بسیاری به دست آورده ایم و باعث شده تا بتوانیم با غربالگری و فیلترینگ مناسب تنها بهترین ها را جمع کنیم.

قیمت ترجمه تخصصی کامپیوتر

همچنین مجموعه پارس ترجمه می تواند با تیم مترجمین فارسی به انگلیسی خود در ترجمه مقالات بین المللی و کنفرانسی به شما کمک کند تا بتوانید مقاله فارسی خود را در بالاترین سطح کیفی ابتدا ترجمه فارسی به انگلیسی کنید سپس توسط ویراستاران نیتیو ما بررسی شود و در نهایت با بررسی تخصصی به شما تحویل شود. تا پایان کار و ادیت ما در کنار شما هستییم.

ترجمه متون تخصصی کامپیوتر تنها شاخه فعالیت ما نیست و می توانیم از قسمت خدمات ما دیگر فعالیت ها را مشاهده کنید.

سفارش ترجمه کتاب تخصصی کامپیوتر


نظرات (0)

  نظر بدهید