سفارش ترجمه
ترجمه متون تخصصی کامپیوتر (ترجمه آنلاین و دانشگاهی)

ترجمه متون تخصصی کامپیوتر (ترجمه آنلاین و دانشگاهی)

ترجمه متون تخصصی کامپیوتر

رسیدن به دانش و علم روز در زمینه تکنولوژی و کامپیوتر ، جز با ترجمه متون تخصصی کامپیوتر با هیچ روش دیگری میسر نیست.

چراکه هروزه این علم در حال تکامل ، پیشرفت و تغییر می باشد و برای هماهنگ بودن افراد فعال دراین زمینه با فناوری های نوین و جدید ، مطالعه مقالات ، رساله ها ، سخنرانی ها و کتب جدید کامپیوتر لازم و ضروری می باشد.

 مهمترین تفاوت این رشته با سایر رشته ها در همین جدید بودن این علم و عدم وجود معادل فارسی برای بسیاری از کلمات در این حوزه می باشد.

به نحوی که به طور تقریبی در یک مقاله کامپیوتر 30 % کلمات معادل ندارند و از خود لغت انگلیسی در ترجمه متون تخصصی کامپیوتر استفاده می شود.

ترجمه تخصصی مقالات کامپیوتر

اما ترجمه متون تخصصی کامپیوتر و فناوری اطلاعات با توجه به گسترش روزافزون این علم و وجود مفاهیم و موضوعات متنوع ، پراکندگی بسیار و نیاز به افراد فعال و شاخص در هر زمینه دارد. ترجمه متون تخصصی کامپیوتر از نظر پیچیدگی و حساسیت اگر از رشته های حساس بیشتر نباشد کمتر نیست.

زیرا هرکلمه و مفهوم در مقالات کامپیوتر تغییر دهنده نگرش مخاطب نسبت به این علم می باشد و اشتباه در ترجمه می تواند مسیر حرکت یک محقق را کاملا تغییر دهد به بیراهه بکشاند.

ترجمه تخصصی کتاب کامپیوتر

موسسه پارس ترجمه با فراهم کردن محیط شامل مترجمین تخصصی و ویراستاران حرفه ای می توانیم در زمینه کامپیوتر و IT ، ترجمه کتاب شما را به بهترین نحو ممکن انجام دهیم.

فرآیند ترجمه کتاب در پست مراحل ترجمه کتاب بصورت کامل شرح داده شده است.

ترجمه متن تخصصی کامپیوتر

پژوهشگران و محققان فعال در این رشته هر روز خود را با حجم بسیاری از مقالات جدید و نوین در این زمینه روبه رو می بینند که ترجمه آنها توسط خودشان وقت گیر و البته آن ها را از کار خود دور می کند.

لذا دپارتمان تخصصی ترجمه متون تخصصی کامپیوتر موسسه پارس ترجمه در کنار شماست تا بتوانید در کمترین زمان و بهترین قیمت و البته با لاترین کیفیت همگام با تغییرات و مقالات نوین این رشته حرکت کنید.

رسالت پارس ترجمه در ترجمه متون تخصصی کامپیوتر ، اعتلای حداکثری در سطح دانش مترجمین و به طبع محققان بوده و با جمع آوری مجموعه ای 180 نفری از بهترین مترجمین و دانش آموخته گان این رشته توانسته بهترین سطح کیفی را ارائه کند.

این رشته دارای گرایشات متنوع به شرح زیر می باشد:

 • گرایش نرم افزار
 • گرایش هوش مصنوعی
 • گرایش معماری کامپیوتر
 • گرایش الگوریتم و محاسبات
 •  
 • فناوری اطلاعات
 • شبکه های کامپیوتری
 • امنیت اطلاعات
 • تجارت الکترونیک

هرکدام از گرایشات دامنه پیچیدگی و دربرگیرنده علوم بسیار زیاد و متفاوتی می باشند.

با دانستن این پیچیدگی ها توانسته در هرکدام از گرایشات بهترین های ترجمه متون تخصصی کامپیوتر را جمع و بصورت ترجمه آنلاین کامپیوتر آنها را به شما ارائه دهیم.

از اهمیت کیفیت در ترجمه تخصصی متون کامپیوتر غافل نشوید و حتما از کیفیت مترجم خود اطمینان حاصل کنید. در طول سالهای فعالیت به عنوان مرکز ترجمه آنلاین تخصصی کامپیوتر ، تجاربیات بسیاری به دست آورده ایم و باعث شده تا بتوانیم با غربالگری و فیلترینگ مناسب تنها بهترین ها را جمع کنیم.

قیمت ترجمه تخصصی کامپیوتر

همچنین مجموعه پارس ترجمه می تواند با تیم مترجمین فارسی به انگلیسی خود در ترجمه مقالات بین المللی و کنفرانسی به شما کمک کند تا بتوانید مقاله فارسی خود را در بالاترین سطح کیفی ابتدا ترجمه فارسی به انگلیسی کنید .

سپس توسط ویراستاران نیتیو ما بررسی شود و در نهایت با بررسی تخصصی به شما تحویل شود. تا پایان کار و ادیت ما در کنار شما هستییم.

ترجمه فوری متون کامپیوتر

یکی از مهم ترین ویژگی های موسسه پارس ترجمه توانایی ترجمه فوری متون کامپیوتر در زمانی بسیار کوتاه می باشد.

مهم نیست حجم کار شما چقدر است ، فقط کافی است زمان مدنظر خودتون را به ما اعلام کنید.

این اطمینان را به شما می دهیم که ترجمه تخصصی کامپیوتر شما بصورت فوری و در کمترین زمان ممکن به دست شما برسد.

اما نکته مهم در این کیفیت کار ترجمه فوری هست ، که ما با فراهم کردن تیم تخصصی ویراستاری و بازبینی متون می توانیم این مهم را به بهترین نحو انجام دهیم.

نحوه تقسیم کار در سفارشات ترجمه فوری بین مترجمین ، در موسسه به گونه ای می باشد که به هیچ وجه زمان باعث نمی شود ، کیفیت کار از دست برود.

ترجمه متون تخصصی کامپیوتر تنها شاخه فعالیت ما نیست و می توانیم از قسمت خدمات ما دیگر فعالیت ها را مشاهده کنید.

سفارش ترجمه کتاب تخصصی کامپیوتر


نظرات (0)

  نظر بدهید