سفارش ترجمه
ترجمه متون تخصصی حقوق

ترجمه متون تخصصی حقوق

ترجمه متون تخصصی حقوق

ترجمه متون تخصصی حقوق امری است بسیار پیچیده حساس و باید به این صورت بیان کنیم که ترجمه متون تخصصی حقوق از کلیه ترجمه ها و رشته ها جدا می باشد.

اغلب متون حقوقی که نیاز به ترجمه دارند در زبان های فرانسه ، انگلیسی و بعضا عربی می باشند. چندین نکته در ترجمه تخصصی حقوق در هر کدام از زبانهای فوق وجود دارد که باید به دقت به آنها توجه کرد.

مهمترین موضوع در ترجمه تخصصی حقوق انتخاب مترجم یا موسسه ترجمه مورد نظر شما می باشد. مترجم در انتقال معنی و مفهوم متون حقوقی نقش بسیار مهمی دارد به گونه ای که کوچکترین اشتباه از جانب مترجم می تواند به قیمت خراب شدن سابقه کاری و یا تحصیلی شما تمام شود.

مترجم در ترجمه متون حقوق وظایف بسیار حساسی دارد من جمله انتخاب معادل و واژگان کاملا صحیح و دقیقا مطابق با بیان نویسنده ، جمله بندی بسیار دقیق و مطابق با نگارش نویسنده و استفاده از علائم نگارشی و ویرایشی متن که بسیار حائز اهمیت می با شد.

ترجمه متون تخصصی حقوق

سفارش ترجمه حقوق

متون تخصصی حقوق اغلب به صورت فصولی از یک کتاب ، رساله حقوقدانان بزرگ و مقالات علمی معتبر می باشند و نقش بسیار مهمی در تعیین سرنوشت تحصیلی و کاری شما دارند.

به هیچ عنوان ترجمه متون تخصصی حقوق را به یک مترجم دوست و آشنا که فارغ التحصیل زبان می باشد نسپارید!!!!

ترجمه تخصصی متون حقوق

این نکته را حتما توجه داشته باشید یک مترجم دانش آموخته زبان نمیتواند یک متن تخصصی حقوق را ترجمه دقیق و صحیح کند دلیلش لغات و واژگان پیچیده و تخصصی این رشته می باشد، پس سرنوشت خود را خراب نکنید.!

حتما توجه داشته باشید که ترجمه متون تخصصی حقوق از نظر قیمت دارای ضریب افزایشی 2 می باشد که دلیلش فقط پیچیدگی متون و مترجم های تخصصی این رشته می باشد. مترجم های تخصصی متون حقوق دارای دستمزدهای بسیار بالایی می باشند و اگر میخواهید متن دقیق به دست شما سپرده شود هزینه بالایی مطلبد.

لذا بازهم تاکید می کنیم موسسه ای که متون تخصصی حقوق شما را با قیمت ترجمه عادی از شما دریافت و ترجمه می کند ، موسسه قابل اعتمادی نیست و حتما منتظر تحویل یک به شدت بی کیفیت و بدون رعایت اصول ترجمه متون تخصصی حقوق باشید.

ترجمه مقالات حقوق

رشته حقوق دارای گرایشات متعددی می باشد که ترجمه تخصصی در هر گرایش نیاز به تخصص ویژه در آن گرایش دارد من جمله:

 • حقوق خصوصی
 • حقوق تجارت بین الملل
 • حقوق جزا و جرم شناسی
 • حقوق بین الملل
 • حقوق عمومی
 • حقوق بشر
 • حقوق مالکیت فکری
 • حقوق محیط زیست
 • حقوق خانواده
 • حقوق اقتصادی
 • حقوق ارتباطات

هر کدام از این گرایشات دارای دروس تخصصی ، ویژه و مخصوص به خود می باشد که در طول فرایند تحصیل ، دانشجو نیاز به ترجمه منابع متعددی جهت فراگیری مطالب در آن گرایش می باشد و لذا نیاز مبرم وجود دارد که مترجم نسبت به آن درس و آن گرایش تخصص داشته باشد تا بتواند ترجمه دقیق و کامل ارائه کند.

ترجمه کتاب حقوق

نکته حائز اهمیت بعدی در ترجمه متون تخصصی حقوق انتخاب ویراستار می باشد. در موسسه پارس ترجمه بعد از پایان ترجمه توسط مترجم ، ویراستار تخصصی ما کار خود را شروع و متن ترجمه شده از لحاظ نگارشی ، فنی و تخصصی مورد بررسی و اصلاح قرار می دهد.

نقش ویراستار در ترجمه متون تخصصی حقوق به هیچ عنوان قابل انکار نیست زیرا بعد از این مرحله است که شما کار کاملا حرفه ای و با کیفیت تحویل می گیرید.

در موسسه پارس ترجمه بعد از پایان کار ویراستار ، ارزیابان تخصصی ما در دپارتمان تخصصی حقوق کار نهایی را مورد ارزیابی قرار داده و سپس به شما تحویل می دهند.

در تمامی مراحل ترجمه شما از روند ترجمه مطلع بوده ای و به صورت بخش بخش ترجمه ها را تحویل و مورد بررسی خود قرار می دهید.

مترجمین فعال در زمینه ترجمه متون تخصصی حقوق در موسسه پارس ترجمه 185 نفر می باشند که از این تعداد 25 نفر زبان فرانسه و 36 نفر زبان عربی را ترجمه می کنند.

مترجمینی که در موسسه پارس ترجمه فعالیت می کند تحت نظارت بسیار دقیق ارزیابان فنی و تخصصی موسسه می باشند و به هیچ عنوان خارج از قوانین و سیاست های موسسه کار نمی کند و تمام تلاش خود را در ارائه ترجمه هایی با کیفیت می کنند.

ترجمه ارزان حقوق

سابقه درخشان موسسه پارس ترجمه در ترجمه متون تخصصی حقوق گواه تلاش همکاران ما در این زمینه می باشد به گونه ای که مفتخریم تاکنون توسط قضات محترم دادگستری اصفهان و تبریز جهت ترجمه متون و کتب تخصصی حقوق ، دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی ، شرکت دیماس پژواک در زمینه ترجمه قراردادهای حقوقی و تجاری بین المللی ، دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی ، انتشارات مختلف جهت ترجمه کتب حقوقی و... انتخاب شده ایم و معتقدیم بزرگترین و بهترین تبلیغات ارائه کار با کیفیت می باشد.  

سفارش ترجمه کتاب حقوق


نظرات (0)

  نظر بدهید