سفارش ترجمه
ترجمه متون تخصصی پزشکی

ترجمه متون تخصصی پزشکی

ترجمه متون تخصصی پزشکی

ترجمه متون تخصصی پزشکی با توجه به نوع متون و مقالات از اهمیت و پیچدگی خاصی برخوردار می باشد. رشته های پزشکی با توجه به گستردگی موضوعی و زمینه ای و همچنین به روز بودن این علم ، اهمیت ترجمه ویژه ای دارند.

ترجمه متون تخصصی پزشکی

مترجمین فعال در حوزه ترجمه متون تخصصی پزشکی پارس ترجمه در دسته های مختلف و دپارتمان های مختلف مشغول به فعالیت می باشند و می توانند بالاترین کیفیت در ترجمه متون تخصصی پزشکی ارائه کنند. نوع و ماهیت متون و مقالات پزشکی بسیار پیچیده و شناخت مترجم صحیح اهمیت ویژه ای دارد. این کار را تیم دپارتمان ترجمه متون تخصصی پزشکی پارس ترجمه انجام می دهد. البته نوع طرح ترجمه شما در انتخاب مترجم تاثیر بسزایی دارد. ترجمه های متون تخصصی پزشکی طرح طلایی از مترجم ویژه ای برخوردار هستند که اکثرا پزشک می باشند و نقطه تمایز دیگر آن ویراستاری رایگان تخصصی و فنی می باشد ، این طرح ترجمه به تمام افرادی که مقالات ، متون و کتب تخصصی پزشکی را می خواهند ترجمه کنند و برای انها کیفیت حائز اهمیت است پیشنهاد می شود.

قیمت ترجمه متون تخصصی پزشکی

در طرح ترجمه نقره ای مترجم دانشجویان پزشکی می باشد و کیفیت کار نیز در این سطح بسیار مناسب و با کیفیت می باشد اما تفاوت آن با طرح طلایی نبود ویراستاری در کار می باشد. در ترجمه متون تخصصی پزشکی به هیچ عنوان طرح ترجمه برنزی پیشنهاد نمی شود اما در صورت تمایل افراد به هزینه کمتر جهت ترجمه برنزی ، ما ترجمه برنزی را ارائه می کنیم اما هیچگونه تضمین کیفیت در ترجمه برنزی برای متون تخصصی پزشکی وجود ندارد.

سابقه درخشان مجموعه پارس ترجمه در ترجمه متون تخصصی پزشکی گواه فعالیت دقیق و کنترل کیفیت حساسانه بروی کار می باشد. در طول مدت فعالیت پارس ترجمه ، ترجمه های تخصصی پزشکی بسیار زیادی اعم از کتب ، درسنامه ، مقالات و متون انجام شده است. در این زمان مفتخر بوده ایم که 5 جلد کتاب تخصصی و درسنامه به سفارش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و اعضای هیئت علمی دانشگاهی پزشکی اصفهان در زمینه طب اورژانس پزشکی ترجمه و ویراستاری کنیم. همچنین مرجع پزشکی ایران که از سال 1393 تا کنون کلیه ترجمه متون و کتب و مقالات تخصصی پزشکی آنها را انجام داده ایم و بالغ بر 7 کتاب ، 1100 مقاله و 856000 کلمه ترجمه متون تخصصی پزشکی به سفارش این مجموعه انجام داده ایم.

ترجمه متن تخصصی رشته پزشکی

انتخاب ما توسط این بزرگان و اساتید جهت ترجمه متون تخصصی پزشکی و محتوای درسنامه ای دانشگاه افتخاری بسیار ارزشمند می باشد که زمینه ساز تعهدی بیش از پیش به این جامعه خدوم شده است.

ویرایش مقالات تخصصی پزشکی

ضرورت ترجمه متون تخصصی پزشکی در دنیای کنونی بر هیچ کس پوشیده نیست و مهم تر از ان ترجمه صحیح دقیق و تخصصی و با کیفیت می باشد زیرا که متون تخصصی پزشکی بسیار حساس بوده و در ترجمه تخصصی متون پزشکی اشتباه و اشکال به هیچ عنوان پذیرفته نیست زیرا عواقب بسیار بدی دارد.

بهترین موسسه ترجمه تخصصی متون پزشکی

دپارتمان ترجمه تخصصی پزشکی پارس ترجمه با بهره گیری از 150 مترجم تخصصی ویژه ترجمه متون تخصصی پزشکی و 10 ارزیاب کنترل کیفیت و 17 ویراستار تخصصی متون پزشکی به شما این اطمینان را می دهد که ترجمه مقالات و متون و کتب تخصصی پزشکی را بی هیچ اشکال و بصورت حرفه ای انجام دهد و در طول مسیر کسب دانش در کنار شما و همراه شما باشد.

همچنین دپارتمان ترجمه متون تخصصی پزشکی با استفاده از فناوری های روز و بهره گیری از بانک اطلاعاتی گسترده خود از مقالات و کتب ترجمه شده قبلی توسط مترجمین این مجموعه توانسته سرعت و دقت در ترجمه متون پزشکی را بالا برده و با استفاده از این بانک اطلاعاتی زمان ترجمه کتاب های پیچیده پزشکی را بسیار کاهش دهد.

روش های ترجمه متون تخصصی پزشکی

فراموش نکنید ترجمه متون و مقالات پزشکی به هیچ وجه توسط مترجمین زبان قابل انجام نمی باشد. لذا توصیه ما به شما فرهیختگان و پزشکان کشور استفاده از مجموعه های توانمند در این زمینه می باشد که قبلا آزمون خود را داده اند و سربلند بیرون آمده اند. به هیچ عنوان ترجمه متون پزشکی را به دوستان مترجم خود نسپارید ، زیرا پشیمانی بسیار زیادی دارد.

ترجمه مقالات تخصصی پزشکی

لازم به ذکر این نکته نیز می باشد که ترجمه های شما دوستان گرامی در بانک های اطلاعاتی پارس ترجمه موجود می باشند و با توجه به رعایت اصل امانت داری و حفظ حقوق مولف به هیچ عنوان مگر با اجازه شخص مربوطه در هیچ جا منتشر نخواهد شد.

باید توجه داشته باشید مترجمین فعال در حوزه ترجمه متون تخصصی پزشکی مجموعه پارس ترجمه از فلیترینگ های بسیار دقیق عبور کرده اند و در حین کار نیز سفارشات شما قبل از تحویل توسط ارزیاب های کنترل کیفیت مورد بررسی کیفی قرار گرفته و سپس به شما تحویل می شود. هیج مترجمی حق اشتباه بیش از 3 بار را در تیم ترجمه متون تخصصی پزشکی پارس ترجمه ندارد و بعد از سه بار اخراج می باشد.

ما با رعایت این اصول توانسته ایم مجموعه ای پیشرو و منتخب بهترین ها در ترجمه متون ، مقالات و کتب تخصصی پزشکی شویم.

ترجمه کتاب پزشکی


نظرات (0)

    نظر بدهید